Meglátogatta Alapítványunkat Bajorország belügyminisztere

2022. november 25-én Joachim Herrmann, Bajorország belügyminisztere tett látogatást Alapítványunknál.

Meglátogatta Alapítványunkat Bajorország belügyminisztere

Joachim Herrmann Pintér Sándor belügyminiszter meghívására érkezett Budapestre. A Keresztényszociális Unió (CSU) politikusa, szakmai programja végeztével ellátogatott irodánkba, ahol megmutattuk neki Habsburg Ottóval való levélváltását, valamint azt a dossziét, ami névadónk és a legendás néhai bajor miniszterelnök, Franz Josef Strauss korrespondenciáját tartalmazza. Ezt követően beszélgetésre került sor, melyen részt vett Markus Ehm, a Hanns Seidel Alapítvány regionális vezetője, valamint Mráz Ágoston Sámuel, a Nézőpont Intézet igazgatója is.