Habsburg Ottóval Madridban

A Habsburg Ottó Alapítvány „Spanyolország Európában – Habsburg Ottó szerepe és jelentősége” címmel rendezett konferenciát és kiállítást az Európai Unió Tanácsának spanyol elnöksége alkalmából a madridi San Pablo CEU University Bölcsészettudományi Karán.

Két szuverén politikai gondolkodó – Beszélgetés Habsburg Ottó és Bibó István Európa-felfogásáról Győrben

A Habsburg Ottó Alapítvány és a Széchenyi István Egyetem Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Kara 2023. szeptember 28-án beszélgetést szervezett Habsburg Ottó és Bibó István Európa-felfogásáról a győri jogi fakultás könyvtárában. Az esemény részeként újabb magyarországi helyszínen nyitottuk meg a Habsburg Ottó életét bemutató „Életút és örökség” című kiállításunkat.