Henry A. Kissinger, 1923–2023

100 esztendős korában elhunyt Henry Alfred Kissinger, korábbi amerikai nemzetbiztonsági tanácsadó és külügyminiszter, aki a hidegháború idején meghatározó szerepet játszott az Egyesült Államok külpolitikájának alakításában.

A reálpolitika vonzásában – Henry Kissinger 100

„Értékek és reálpolitika – Kissinger 100” című konferenciával tisztelgett Henry A. Kissinger amerikai politikus, történész előtt születésének centenáriumán a Habsburg Ottó Alapítvány és a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Stratégiai Tanulmányok Intézete.

Értékek és reálpolitika. Kissinger 100

A Habsburg Ottó Alapítvány és a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Stratégiai Tanulmányok Intézete közös konferenciát szervez Henry A. Kissinger volt amerikai külügyminiszter 100. születésnapja alkalmából 2023. május 26-án, pénteken 9 órakor.