Száműzöttként Madeirán – Könyvbemutató és kiállításmegnyitó

2022. november 28-án rendeztük meg a Jó szándék és balsors. Tanulmányok Károly magyar király és osztrák császár halálának 100. évfordulójára, valamint a Száműzöttként Madeirán. Dokumentumok Habsburg Károly életének utolsó hónapjairól címmel megjelent köteteink bemutatóját. Egyúttal megnyitottuk a madeirai centenáriumi tárlat – magyarított és Alapítványunk gyűjteményéből származó tárgyakkal kiegészített

Száműzöttként Madeirán

A Habsburg Ottó Alapítvány könyvbemutatót és kiállításmegnyitót szervez november 28-án a Gödöllői Királyi Kastélyban IV. Károly király halálának 100. évfordulója alkalmából. A 17 órakor kezdődő programokra szeretettel várunk minden érdeklődőt!

Közös kiállításunk a madeirai levéltárral

A Habsburg Ottó Alapítvány és a Madeirai Regionális Levéltár és Könyvtár (Arquivo Regional e Biblioteca Pública da Madeira) együttműködésével megvalósult kiállítás nyílt meg Funchalban 2022. június 27-én.