Európa-nap

A karzatok is megteltek a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Stratégiai Tanulmányok Intézetével közös Európa-napi konferenciánkon, amelyet május 8-án rendeztünk meg.

A párizsi Robert Schuman Alapítvány vezetői Budapesten

Május 10-én látogatást tett Alapítványunknál Jean-Dominique Giuliani, a Robert Schuman Alapítvány elnöke. Az európai kérdésekkel foglalkozó neves francia kutatóműhely vezetője – aki Emmanuel Macron elnök uniós politikájának alakítóival is szoros kapcsolatot ápol – a Habsburg Ottó Alapítvány meghívására több találkozón és konferencián vett részt rövid budapesti tartózkodása alatt.

Meghívó: Európa nélkülözhetetlensége

A Habsburg Ottó Alapítvány és a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Stratégiai Tanulmányok Intézete Európa nélkülözhetetlensége címmel kerekasztal beszélgetést rendez 2022. május 10-én a Ludovikán, melynek vendégei Jean-Dominique Giuliani, a párizsi Robert Schuman Alapítvány elnöke és Navracsics Tibor, országgyűlési képviselő, korábbi miniszter és uniós biztos.