Habsburg Károly és az Aranygyapjas lovagrend kancellárjának látogatása alapítványunknál

2021. november 23-án látogatást tett Alapítványunknál Habsburg-Lotharingiai Károly főherceg a Habsburg-Lotharingiai ház jelenlegi feje és Alexander Pachta-Reyhofen professzor, az Aranygyapjas lovagrend kancellárja.

Habsburg Ottó idősebbik fia, IV. Károly magyar király unokája megbeszélést folytatott tevékenységünkről Prőhle Gergely igazgatóval és Fejérdy Gergely tudományos igazgatóhelyettessel, és megismerkedett a gyűjteményben zajló feldolgozói munkával. Habsburg Károly az Alapítványnak adományozta édesapja Europa Preis elismerését, amelyet az Alois Mock Stiftungtól kapott 2009-ben, a földrészünk egyesítéséért folytatott elkötelezett fáradozásáért.