Ajánló

Ajánló: Centripetális és centrifugális erők az Európai Unióban

Centripetális és centrifugális erők az Európai Unióban címmel jelent meg Szapáry György, Alapítványunk kuratóriumi tagjának esszéje a Hitelintézeti Szemle 2021. decemberi számának Jövőképünk rovatában.

Ajánló: Centripetális és centrifugális erők az Európai Unióban

Szapáry György a Magyar Nemzeti Bank elnöki főtanácsadója és a Habsburg Ottó Alapítvány kuratóriumi tagja. Esszéje a Hitelintézeti Szemle 2021. decemberi számában, a Jövőképünk rovatban jelent meg. Az írás kapcsán 2022. január 27-én a Hitelintézeti Szemle és a Magyar Közgazdasági Társaság (MKT) kerekasztal-beszélgetést szervezett. Ez az esemény látható a képen, a Hitelintézeti Szemle aktuális számával az előtérben.

Az alábbiakban felhívjuk olvasóink szíves figyelmét kurátorunk írására, melyben az Európai Uniót összetartó és széthúzó erők ismertetésére fókuszál.

Centripet�lis �s centrifug�lis erok az EU-ban HUNG

A borítókép forrása: Hitelintézeti Szemle Online