Alapítványunk ismét a Levéltári Szemle hasábjain

A cikk A Habsburg Ottó Alapítvány online megjelenése és digitális kommunikációs felületei címmel a 2023. évi 4. számban jelent meg.

Alapítványunk ismét a Levéltári Szemle hasábjain

Dékány Szilveszter gyűjteményi főmunkatársunknak idén két alkalommal jelent meg írása a Levéltári Szemle című levéltárszakmai folyóiratban.

A 2023. évi 4. számban közzétett cikkében Alapítványunk internetes megjelenéséről kaphatunk részletes leírást a kezdetektől napjainkig. Külön fejezetben olvashatunk a honlap, hírlevelek, social media és a digitális archívum témakörökről.

A Habsburg Ottó Alapítvány online megjelenése és digitális kommunikációs felületei című munkája a folyóirat „Műhelymunkák” rovatában kapott helyet.

Az írás teljes terjedelmében alább olvasható.

Dekany, tartjegy nélkül

LEVÉLTÁRI SZEMLE