Batthyány Lajos-díjban részesült Prőhle Gergely

Március 15-e alkalmából Batthyány Lajos-díjat vehetett át Prőhle Gergely korábbi diplomata, államtitkár, múzeumigazgató, az MEE országos felügyelője, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Stratégiai Tanulmányok Intézete és Alapítványunk igazgatója.

Batthyány Lajos-díjban részesült Prőhle Gergely

A nemzeti ünnep alkalmából kitüntetést kapott Prőhle Gergely, a Magyarországi Evangélikus Egyház (MEE) országos felügyelője, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Stratégiai Tanulmányok Intézete, valamint a Habsburg Ottó Alapítvány igazgatója. A Batthyány Lajos-díjat a köz szolgálata iránti elkötelezettséggel végzett több évtizedes munkássága elismeréseként Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter adta át március 14-én a Várkert Bazárban.

Borítókép: Miniszterelnökség