Németország budapesti nagykövetének látogatása Alapítványunknál

Örvendetes módon növekszik a diplomáciai érdeklődés a Habsburg Ottó Alapítvány tevékenysége iránt, aminek nyilvánvalóan az is az oka, hogy az utolsó magyar trónörökös hagyatékában sok olyan dokumentum található, ami a nemzetközi, első sorban európai politika vezető személyiségeivel való szoros kapcsolatáról tanúskodik.

Németország budapesti nagykövetének látogatása Alapítványunknál

Francia és spanyol kollégája után meglátogatta alapítványunkat Dr. Johannes Haindl, Németország Budapestre akkreditált nagykövete. Az európai folyamatokat és térségünket egyaránt jól ismerő diplomata megismerkedett tevékenységünkkel, majd megmutattunk neki néhány olyan iratot, ami Habsburg Ottónak a német politikusokhoz fűződő kapcsolatait dokumentálja a XX. század második felében.