Újabb értékes iratanyaggal gyarapodott gyűjteményünk

Walburga Habsburg Douglas főhercegnő 2021. szeptember 20-án édesapja életútját még átfogóbban bemutató naplókat adott át Alapítványunknak.

Újabb értékes iratanyaggal gyarapodott gyűjteményünk

A Habsburg Ottó Alapítvány kezelésében lévő és feldolgozás alatt álló gyűjtemény folyamatosan gyarapszik. Az egykori trónörökössel kapcsolatban álló magánszemélyektől, illetve a kiterjedt Habsburg családtól is kaptunk történelmi érdeklődésre számot tartó levéltári dokumentumokat, könyveket és képanyagot. Habsburg Ottó legfiatalabb lánya, Walburga Habsburg Douglas főhercegnő értékes naplókat is tartalmazó levéltári anyagot adott át, illetve édesapjával kapcsolatban osztott meg hasznos információkat.