Újabb értékes iratanyaggal gyarapodott gyűjteményünk

Walburga Habsburg Douglas főhercegnő 2021. szeptember 20-án édesapja életútját jobban megvilágító naplókat adott át Alapítványunknak.

Újabb értékes iratanyaggal gyarapodott gyűjteményünk

A Habsburg Ottó Alapítvány kézelésében lévő és feldolgozás alatt álló gyűjtemény folyamatosan gyarapszik. Az egykori trónörökössel kapcsolatban álló magánszemélyek, illetve maga a kiterjedt Habsburg család is időközben előkerült, a történelmi érdeklődésre szamontartó levéltári dokumentumokat, esetenként könyveket és képanyagot hagy Alapítványunkra. Habsburg Ottó legfiatalabb lánya, Walburga Habsburg Douglas főhercegnő értékes naplókat is tartalmazó levéltári anyagot adott át, illetve édesapjával kapcsolatban osztott meg hasznos információkat Alapítványunkkal.